ПН - СБ
з 8.00 до 20.30
НД
з 9.00 до 18.00
  • ru
  • ua
  • en
Українська версія сайту в розробці
Правобережна Гармонія
«Стійкий результат — запорука нашої роботи»

Гармония здоровья на правом берегу

Ми створюємо максимально комфортні умови для лікування наших пацієнтів.

Ми намагаємося, щоб атмосфера нашої клініки максимально налаштовувала людей на оптимізм та швидке одужання. Нам хотілося, щоб кожен з тих, хто звернувся до нас, знав, що тут йому нададуть допомогу та вірив в те, що в його організмі достатньо впевненості й сил, щоб побороти недугу.

5
операційних блоків
Завдяки наявності осначених високотехнологічним обладнанням операційних ми надаємо спеціалізовану високотехнологічну медичну допомогу в повному обсязі.
17
комфортних палат
Обладнані всіма необхідними зручностями та не відрізняються від сучасних готельних номерів. Багатомісні, одномісні й VIP палати, а також палати інтенсивної терапії.
1
аптека
Провівши обстеження та поставивши діагноз, лікар дає загальні рекомендації й призначає курс лікування необхідними лікарськими препаратами, які Ви можете придбати в нашій аптеці в межах клініки.
80
лікарів
У нас працюють понад 80 висококваліфікованих лікарів більш ніж 30 спеціальностей. Ви довіряєте своє лікування кращии фахівцям Києва, з великим досвідом роботи, що регулярно проходять стажування в Україні та країнах Європи.